Tips for gifts

San original

Saan basic

Všechny děti nebaví malovat a jen málo dospělých relaxuje po náročném dni se štětcem v ruce.


Lollipop

Lollipop

Není dítě jako dítě a není holčička jako holčička. Někdy máme pocit, že se snad některé holčičky rodí…


1. místo

1. místo!!!

Ani tomu nemůžeme uvěřit. V poslední den možné registrace do T-mobile rozjezdů jsme se odhodlaly vyplnit a odeslat přihlášku.


SAAN

Naši milí,

když jsme přišly na trh se značkou Maluju mámě, myslely jsme si, že náš produkt je určen jen pro maminky


Veronika Machová, Bratislava, SR

Nápad dať detským obrázkom ďalší život je úžasný. Páči sa mi, že svet fantázie mojich detí ostane zhmotnený v látkach. Je super, že to ma taký osobný presah – mám niečo milé od detí stále so sebou.


Dominika Hodrová, Lhota

Happiness je skvělou volbou. Návrh, který poslaly holky ze SAAN, byl podle mých představ. Ovšem realita předčila očekávání. Krásná čistá ruční práce, navíc módní doplněk s designem, který je jenom na mém batůžku. Vejde se do něj vše potřebné pro mě i pro dceru.


Dominika Hodrová, Lhota

Kabelka Lollipop: Dcera je nadšená, do kabelky se jí vejde vše potřebné pro panenky, nebo jiné drobnosti, když vyrážíme na hřiště.. Originální design, který jen tak nějaká holčička mít nebude :).


Tipy - maturant

Nejen pro maturanty

Všichni maturanti každý rok řeší ten samý problém. Dárek pro třídní učitelku. Co vybrat, aby to nebylo nudné a fádní? Chtělo by to něco osobního, aby si na vás třídní vždycky vzpomněla. Jen v dobrém, samozřejmě 🙂

Co takhle elegantní kabelka s podpisy všech žáků? Nebo raději s hláškami, které se staly v průběhu společných let kultovními? Ať už je to matikářka, češtinářka nebo profesorka biologie. Navrhneme pro vás design, z kterého bude patrné, jaký obor je ji blízký. Podšívka pak může být plná vzkazů, přání a podpisů.

Vaše třídní tak dostane praktický, luxusní a nezapomenutelný dárek s duší celé třídy.


Tips - svatba

Svatba

Každá malá holčička si představuje, že jednou bude tou pohádkovou Popelkou, pro kterou si přijede princ na bílém koni. Když vyrosteme, naše představy se změní, ale přece jen něco zůstane. Chceme cítit, že jsme jedinečné, že jsme milované.

Ideální příležitostí, kdy dopřát ženě tento pocit je svatba nebo rozlučka se svobodou. Popřejte nevěstě to nejlepší do manželství a zašeptejte jí své přání do kabelky, kterou může nosit při všech
příležitostech jako talisman.


Tipy - kolega

Kolega

Určitě to znáte. Kolegyně slaví životní jubileum nebo se jí narodilo dítě či vnouček. Všichni v kanceláři se snaží vymyslet něco originálního, ale stejně se nakonec skončí u vína, dárkového koše a plenek.

Pro kolegyni, která miluje klasickou hudbu, vyrobíme kabelku s notami a houslemi. Pro vášnivou pekařku kabelku plnou dortů, muffinů a bábovek. Pro zanícenou luštitelku křížovek kabelku plnou tajenek a sudoku. A vevnitř na ní budou čekat vaše vzkazy, přání či poděkování.

Každý přece ocení, když si lidé kolem něj najdou chvilku času a věnují dárek vyrobený jen a jen pro něho.