O nás

o-nas

Děti jsou nám inspirací, ruční práce naší vášní, móda naší zálibou. Jako každá žena jsme rády výjimečné a jako každá máma milujeme výtvory našich dětí. Spojení všech našich vášní, zálib a přání nás dovedlo až sem, ke značce SAAN.

Příběh značky SAAN

Náš společný příběh se začal psát už v roce 2013, kdy naše cesty zvedla dohromady práce pro nadnárodní strojírenskou společnost v Plzni. Měly jsme štěstí, že náš ženský kolektiv byl skvělou partou a brzy se i z nás staly kamarádky.

V dubnu 2018 se káva dvou tehdy již bývalých kolegyň, ale stále věrných kamarádek, změnila na vášnivou debatu o skvělém nápadu – budeme dělat oblečení pro děti a maminky inspirované obrázky dětí! Poměrně brzy jsme tento nápad přehodnotily a rozhodly se ponechat myšlenku dětských obrázků, ale zhmotnit je do podoby kabelek. Tehdy jsme ani zdaleka netušily, jak dlouhá cesta je před námi a že nás po nějaké době opět přivede nazpátek k naší původní myšlence o tvorbě oblečení.

Jsme šťastné, že Vám můžeme představit značku SAAN. Značku plnou radosti, lásky a nadšení. Děkujeme Vám, našim klientům, že nám umožňujete realizovat svoje sny a zároveň plnit i ty Vaše.