O nás

O nás

o-nas

 

Děti jsou nám inspirací, ruční práce naší vášní, móda naší zálibou. Jako každá žena jsme rády výjimečné a jako každá máma milujeme výtvory našich dětí. Spojení všech našich vášní, zálib a přání nás dovedlo až sem, ke značce SAAN.

Příběh značky SAAN

Určitě to znáte. Máte jasnou představu o tom, co byste potřebovali. Obchody jsou plné zboží, a přesto nemůžete najít to, co by Vám vyhovovalo. Chcete praktičnost, eleganci, nadčasovost a současně originalitu. Přesně to byla naše cesta a zkušenost.

Nutně jsme potřebovaly tašku na “písek”. Prostě kabelku, když jdete s dětmi na hřiště. Naše představa vybočovala z běžně zažitého modelu, že na hřišti je máma s batůžkem nebo sportovní kabelkou. Chtěly jsme styl. A tak vznikla kabelka SANDY, která přesně odpovídala našim potřebám.

Mezi našimi kamarádkami se z ní stal hit a to nás přimělo k navržení dalších kabelek k jiným příležitostem. A protože nosíme ze školek a škol kabelky plné obrázků, napadlo nás nosit obrázky NA kabelce. Nechaly jsme si natisknout první látku zdobenou obrázky našich dětí a ušily první kousky. Opět nás překvapil ohlas okolí. A protože si obě potrpíme na detail, rozhodly jsme se posunout svoje znalosti a schopnosti v oblasti grafiky, designu a materiálů.

Jsme rády, že Vám v tuto chvíli už můžeme představit SAAN. Vítejte.