O nás

o-nas

 

Děti jsou nám inspirací, ruční práce naší vášní, móda naší zálibou. Jako každá žena jsme rády výjimečné a jako každá máma milujeme výtvory našich dětí. Spojení všech našich vášní, zálib a přání nás dovedlo až sem, ke značce SAAN.

Příběh značky SAAN

Náš společný příběh se začal psát už v roce 2013, kdy naše cesty zvedla dohromady práce pro nadnárodní strojírenskou společnost v Plzni. Měly jsme štěstí, že náš ženský kolektiv byl skvělou partou a brzy se i z nás staly kamarádky.

V dubnu 2018 se káva dvou tehdy již bývalých kolegyň, ale stále věrných kamarádek, změnila na vášnivou debatu o skvělém nápadu – budeme dělat oblečení pro děti a maminky inspirované obrázky dětí! Poměrně brzy jsme tento nápad přehodnotily a rozhodly se ponechat myšlenku dětských obrázků, ale zhmotnit je do podoby kabelek. Tehdy jsme ani zdaleka netušily, jak dlouhá cesta je před námi.

Věděly jsme, že naše kabelky musí být praktické, elegantní, nadčasové a zároveň originální. Tomuto cíli jsme podřídily všechny naše síly a koncem února 2019 jsme spustily webové stránky. Tehdy jsme ještě působily pod značkou „Maluju mámě“. Byly jsme přesvědčené, že naší cílovou skupinou jsou pouze maminky a babičky, ale již první objednávky nám otevřely oči.

Partner opěrní pěvkyně objednal pro svou lásku kabelku s notovou árii její oblíbené písně. Kamarádky se rozhodly darovat nevěstě kabelku plnou osobních vzkazů. Získaly jsme prvního korporátního klienta, pro kterého jsme připravily celou kolekci kabelek s elegantně zapracovaným firemním logem.

Díky Vám, našim klientům, jsme se od původní představy posunuly dál. Bylo nevyhnutné změnit naše logo. Toužily jsme vytvořit značku, která bude symbolizovat něhu, pozitivní emoce a eleganci a zároveň bude zosobňovat nás.

Jsme šťastné, že Vám v tuto chvíli už můžeme představit značku SAAN. Značku plnou lásky, radosti a nadšení.

Vítejte ve světe SAAN.