1. místo

1. místo!!!

Ani tomu nemůžeme uvěřit. V poslední den možné registrace do T-mobile rozjezdů jsme se odhodlaly vyplnit a odeslat přihlášku. Ani tomu nemůžeme uvěřit. V poslední den možné registrace do T-mobile rozjezdů jsme se odhodlaly vyplnit a odeslat přihlášku. Už jsme měly spuštěný web téměř týden, tak proč to nezkusit Obě jsme si na den D zajistily hlídání nemocných dětí, které jsme nemohly udat do škol a školek a vydaly se směr VTP. O komplikacích jako zapomenuté vzorky kabelek, nedodané látce atd. se ani zmiňovat nebudeme.

Jen co jsme doběhly a usadily se, byly jsme přesazeny a nám začalo docházet, že jsme v soutěži a začal se ozývat stres. Spustil se program. První prezentace, druhá prezentace a nám jen padaly brady úžasem, jak skvělé projekty jsou přihlášeny a kolik energických lidí má touhu svůj projekt realizovat. Po několika představených projektech jsme zcela ztratily ideály o možném umístění.

Ohromeně jsme poslouchaly všechny nápady, až nás vyrušil Viktor z realizačního týmu se slovy: „Za 5 minut Vás čeká porota“. Stres vzrůstal, objevily se vzpomínky na vysokou školu a čekání na zkoušku. Zbytečně. Konzultace s porotou byla více než příjemná a více než přínosná.

S trochu sníženou tepovou frekvencí jsme se vrátily do hlavního sálu a doslova hltaly prezentace všech odborníků z různých oblastí. S každou pauzou na kávu jsme odešly s další vizitkou a kontaktem na usměvavé lidi.

A je to tady, vyhlášení. Kéž bychom byly třetí…..nic. Druhé místo už je scifi, ale třeba…..nic. Dáváme si všechny věci do kabelek, chystáme s k finálnímu potlesku vítězi a honem domů vystřídat hlídající babičky. Najednou to zaznělo. „A první místo vyhrává projekt MALUJU MÁMĚ“.  Nevěříme. Koukáme na sebe. Koukáme kolem sebe. A opravdu my. Pak už to byl jeden velký emocionální kolotoč, který asi ještě dnes zpracováváme.

A co pro nás účast znamenala? Získání zpětné vazby od porotců. Seznámení se se spoustou zajímavých lidí. Ohromnou příležitost a hlavně závazek nepolevit. A mimo jiné jsme utratily spousty peněz a objednaly si od svých „soupeřů“ jejich skvělé produkty

Zpět
rtsoft