SAAN

Naši milí,

když jsme přišly na trh se značkou Maluju mámě, myslely jsme si, že náš produkt je určen jen pro maminky (případně babičky) dětí, které jsou ve věku, kdy je malování neoddělitelnou součástí denní zábavy.

Naší hlavní filozofií bylo a stále zůstává navrhovat a vyrábět pro Vás kabelky s emocí a příběhem. Díky Vám jsme ale pochopily, že obrázek nemusí být malovaný dítětem, ale může být vytvořený také dospělým. A že vlastně emoce vůbec nemusí být ztvárněny obrázkem, ale mohou mít podobu vzkazu, básně, otisků ….

Jen část našich produktů je kupovaná maminkami nebo pro maminky. Často jsou naše kabelky oblíbeným dárkem pro kamarádky, partnerky, děti, nebo jiné blízké osoby. Těší nás, že zájem o naše kabelky mají také lidé ze zahraničí a firemní klienti.

Všechny tyto skutečnosti nás dovedly k nevyhnutelnému – ke změně názvu a loga.

S odstupem času nám přijde až úsměvné, že nám trvalo dlouhé týdny intenzivní práce vymyslet něco tak jednoduchého, jako je spojení začátečních písmen našich jmen neboli SAAN (Sandra a Anina).

LOGO

Spojená A vyjadřují naše vzájemné přepojení. Jedna druhou doplňujeme, inspirujme, máme se rády.

Labuť je odpradávna považována za symbol lásky, věrnosti, půvabu a krásy. Vychází z písmena „S“ a ztělesňuje všechny krásné emoce, které vkládáme do produktů s láskou vyráběných pro Vás.

I když jsme se nerady loučily s „Maluju mámě“, o to nadšeněji vítáme „SAAN“.  Doufáme, že i Vám se naše nové logo líbí a bude nám ctí, když se jím třeba jednou pochlubíte na své kabelce.

Vaše SAAN

PS: Při vzniku loga s námi intenzivně spolupracovali renomovaní kreativci a grafici. Finální rozhodování bylo náročné – posuďte sami 😊

Zpět
host