Lollipop

Lollipop

Není dítě jako dítě a není holčička jako holčička. Někdy máme pocit, že se snad některé holčičky rodí…

Není dítě jako dítě a není holčička jako holčička. Někdy máme pocit, že se snad některé holčičky rodí se speciálním „princeznovským“ genem. 

Ať máte řadu předsevzetí, že Vaše dítě bude chodit i v jiných barvách, než je růžová, a že nikdy nevyjde z domu nevkusně oblečené, tyto malé princezny Vás brzo vyvedou z omylu. Kolikrát jsme vycházely s některou z našich dcer v šusťákách, přes které se vlnila tylová sukně. Kolikrát jsme večer přeskládaly haldu šatů, protože mít na sobě jedny šaty déle než pár hodin je nepřípustné a kolikrát jsme hledaly svůj jelení lůj, parfém či jinou kabelkovou nutnost a našly ji v taštičkách našich dcer.

A právě maminka jedné podobné princezny se ozvala s prosbou o kabelku pro její dvouletou cácorku. Hlavním motivem měly být její první kresby. Zatím jsme sice žádnou dětskou kabelku v nabídce neměly, ale inspirace kolem nás bylo nesčetně. Zasedly jsme a během několika hodin vznikl prototyp kabelky Lollipop.

Sami se těšíme na první reakci dvouleté majitelky a její maminky. Co myslíte, vejdou se do ní všechny nutnosti malé slečny na vycházku?

Zpět
rtsoft