Tipy na dárky

Tipy - maturant

Nejen pro maturanty

Všichni maturanti každý rok řeší ten samý problém. Dárek pro třídní učitelku. Co vybrat, aby to nebylo nudné a fádní? Chtělo by to něco osobního, aby si na vás třídní vždycky vzpomněla. Jen v dobrém, samozřejmě 🙂

Co takhle elegantní kabelka s podpisy všech žáků? Nebo raději s hláškami, které se staly v průběhu společných let kultovními? Ať už je to matikářka, češtinářka nebo profesorka biologie. Navrhneme pro vás design, z kterého bude patrné, jaký obor je ji blízký. Podšívka pak může být plná vzkazů, přání a podpisů.

Vaše třídní tak dostane praktický, luxusní a nezapomenutelný dárek s duší celé třídy.


Tips - svatba

Svatba

Každá malá holčička si představuje, že jednou bude tou pohádkovou Popelkou, pro kterou si přijede princ na bílém koni. Když vyrosteme, naše představy se změní, ale přece jen něco zůstane. Chceme cítit, že jsme jedinečné, že jsme milované.

Ideální příležitostí, kdy dopřát ženě tento pocit je svatba nebo rozlučka se svobodou. Popřejte nevěstě to nejlepší do manželství a zašeptejte jí své přání do kabelky, kterou může nosit při všech
příležitostech jako talisman.


Tipy - kolega

Kolega

Určitě to znáte. Kolegyně slaví životní jubileum nebo se jí narodilo dítě či vnouček. Všichni v kanceláři se snaží vymyslet něco originálního, ale stejně se nakonec skončí u vína, dárkového koše a plenek.

Pro kolegyni, která miluje klasickou hudbu, vyrobíme kabelku s notami a houslemi. Pro vášnivou pekařku kabelku plnou dortů, muffinů a bábovek. Pro zanícenou luštitelku křížovek kabelku plnou tajenek a sudoku. A vevnitř na ní budou čekat vaše vzkazy, přání či poděkování.

Každý přece ocení, když si lidé kolem něj najdou chvilku času a věnují dárek vyrobený jen a jen pro něho.


Tipy - maminka

Maminka

Která maminka celá neroztaje, když jí její brouček přinese dáreček v podobě právě dodělaného obrázku? Jak ho ale mít pořád při sobě? Jak vykřičet do světa, že vaše dítě je to nejmilovanější a nejšikovnější?

No přece kabelkou designovanou samotným dítětem 🙂 Darujte babičce, mamince nebo partnerce kabelku plnou lásky. Té přece nikdy není dost.