Poděkujte produktem značky SAAN

Za každou úspěšnou firmou nebo projektem stojí lidi. Lidi, kteří do své práce vložili nejen své znalosti a zkušenosti ale také energii, vášeň a srdce. Jsou to zaměstnanci ale také obchodní partneři, zákazníci.

Cesta, jak cíleně pěstovat pozitivní vztah k firmě, je založena na emocích. Díky nim jako lidé i jako zaměstnanci a obchodní partneři fungujeme, rosteme a díky nim bude fungovat a růst také Vaše firma.

A právě emoce jsou naší silnou stránkou. Víme, jak s nimi pracovat, jak je uchopit, jak je vtisknout do podoby originálního batůžku, tašky či kabelky. Rády Vám pomůžeme tím, že pro Vás navrhneme a vyrobíme jedinečný dárek pro Vašeho zaměstnance nebo obchodního partnera. Bude to dárek s emocí, dárek s příběhem.

Pečujte o své zaměstnance

Lidé jsou nejdůležitějším bohatstvím firmy. Ti, kteří svou práci dělají srdcem, umí být jejím hnacím motorem, v těžším období firmu podrží. Jsou-li spokojeni, neodejdou při prvním náznaku problému. Proto je důležité posilovat vztah mezi Vámi a Vašimi zaměstnanci. Navyšování platů a odměn je způsob motivace, ale efekt je jen krátkodobý. Cesta, jak cíleně pěstovat pozitivní vztah k firmě, je založena na emocích.

Rády Vám pomůžeme budovat tento vztah, a to buď za pomoci Individuálního nebo Skupinového programu.

Individuální program

Navrhneme a vyrobíme pro Vás produkt, který je určen pro konkrétního zaměstnance. jedná se o osobní dárek, jenž dle zadání může obsahovat jméno, datum, osobní vzkaz nebo jen symbol, který je danému zaměstnanci blízký. Do grafického návrhu elegantně zapracujeme logo Vaší firmy.

Motivace – ocenění konkrétního zaměstnance při příležitosti, která souvisí s jeho osobou.

Příležitosti - narozeniny zaměstnance, výročí pracovního poměru, svatba, narození dítěte, odchod do důchodu, výjimečný pracovní počin, poděkování za odvedenou práci, jiné…

Celopodnikový program

Vyrobíme pro Vás produkt, který navrhneme tak, aby vyhověl vkusu a potřebám více zaměstnanců. Design produktu může být inspirovaný produktovou řadou, místem podnikání, kresbami dětí zaměstnanců nebo mnoha jinými vstupy. Do grafického návrhu decentně zapracujeme logo Vaší firmy. Cílem je vytvořit elegantní módní doplněk, který budou Vaši zaměstnanci s láskou a hrdostí používat.

Motivace – ocenění všech zaměstnanců nebo vybrané skupiny zaměstnanců při příležitosti, která souvisí s firmou nebo celkovou společností.

Příležitosti - Vánoce, výročí založení firmy, soutěž pro děti zaměstnanců "Nakresli svou maminku/svého tatínka v práci" (nejlepší obrázek/obrázky budou zapracovány do vybraného produktu SAAN), uvedení nového produktu na trh, dětský den organizovaný zaměstnavatelem, jiné…

Pečujte o své dodavatele a zákazníky

Stále důležitějším se v dnešním světě stává, kolik péče a pozornosti věnujeme dodavatelům a zákazníkům. Už nestačí jen udržovat běžné vazby. Vaši významní partneři chtějí vnímat, že jsou pro Vás výjimeční, chtějí ochutnat pocit exkluzivity. Dopřejte jim jej. Vytvoří si k Vám vztah a budou se k Vám vracet. Poděkujte jim za obchodní partnerství luxusním dárkem, poděkujte jim produktem značky SAAN.

Rády Vám pomůžeme tím, že pro Vaše dodavatele a zákazníky navrhneme a vyrobíme jedinečný dárek. Bude to dárek s emocí, s příběhem.

Jak to funguje?

Chcete originálním způsobem prezentovat Vaši firmu?

  • společně definujeme Vaše očekávání, potřeby, cílovou skupinu
  • vybereme vhodný produkt a klíčovou myšlenku
  • uzavřeme kupní smlouvu

Grafický návrh

  • zaplatíte zálohu ve výši alespoň 50 %
  • do pěti pracovních dnů Vám zašleme dva grafické návrhy
  • zapracujeme Vaše připomínky

Výroba

  • doplatíte zálohu do výše 100%
  • nejpozději do 4 týdnů je vyrobená látka
  • dle velikosti zakázky Vám do 6 až 10 týdnů od schválení grafického návrhu zašleme hotové produkty

Realizace

RTsoft s.r.o.

Společnost RTsoft s.r.o. je softwarová firma, která vytváří informační systémy na míru, weby, e-shopy a jiné softwarové řešení. Společnost má výborně propracovanou personální politiku, velký důraz kladou na individuální péči o každého zaměstnance. Měsíčně vydávají interní komiks, kterého hrdiny jsou jejich zaměstnanci. A právě tento personální projekt se v roce 2019 dostal mezi 5 nejlepších HR projektů v kategorii Cena personalistů na celostátním finále ocenění Sodexo Zaměstnavatel roku 2019.

Tyto komiksy byly východiskem pro návrh a výrobu kabelek „Sandy“. Jako poděkování za svou práci pro společnost dostala každá zaměstnankyně svou jedinečnou kabelku s komiksem, ve kterém hrála hlavní roly.

MECAS ESI s.r.o.

Společnost MECAS ESI s.r.o., člen ESI Group je distributorem softwarů pro virtuální prototypování, numerických simulací a dodavatelem souvisejících služeb. Tyto služby dodává mnoha významným zaměstnavatelům v České republice ale i společnostem v zahraničí.

Společnost MECAS ESI s.r.o. klade velký důraz na spolupráci se svými klíčovými zákazníky. Proto se vedení společnosti rozhodlo poděkovat za důvěru svým zákazníkům produkty značky SAAN. Kabelky Letter a batůžky Happiness jsou módní doplňky s decentně zpracovaným firemním motivem určené pro denní použití. Psaníčka City jsou vysoce elegantní kabelkou určenou na významnější příležitosti, a proto je logo společnosti umístněné na vnitřní části.

Reference