Reference


Málokdy se u produktů nebo služeb tady u nás setkávám, že jde kvalita ruku v ruce se srdeční záležitostí. U SAAN tak dělají. Výrobek je dobrej a je v něm duše. ✨

Michael Foret, Praha, ČR 

 

 

Pre mňa je kabelka každodennou neodlučiteľnou súčasťou dňa. Keďže žijem umením a živím sa jeho ochranou, veľmi podporujem výrazný talent mojej milovanej neterky a nestíham sa čudovať nad rozmanitosťou jej kresieb. Preto si vážim a podporujem tvorbu firmy SAAN Bags, ktorá vie kreatívne prepojiť detskú kresbu s kvalitnou látkou a vytvoriť tak originálny a veľmi praktický dizajn kabelky.

 Janka Blaško Križanová, Bratislava, SR 

 
 
 

 

Chtěla bych moooc poděkovat holkám ze SAAN Bags za úžasnou kabelku. Nápad dát na kabelku obrázek svého dítka, vzkaz nebo jiný osobní motiv je naprosto dokonalý. Taková kabelka je prostě jedinečná a originální. Já tu svoji zbožňuji. Při každém pohledu na ní vzpomenu na svého malého miláčka, který mi obrázek nakreslil. Kabelka mě vystihuje i svým designem a její zpracování je naprosto dokonalé a bezchybné. Na první pohled není velká ale pojme spoustu holčičích nezbytností. Komunikace při objednání byla super a kabelku jsem měla doma za měsíc i s milým překvapením. Jsem přesvědčena, že se holky vydaly správným směrem a držím jim palce v dalším podnikání.

 Ilona Hříbalová, Chrást, ČR 

 
 

 

Krásny dar chtěla jsem dát, moje sestra brzy třicítku má. Kabelka prý každou ženu potěší, na seznam daru píši si. Jak ale vybrat z toho množství? SAAN Bags je ještě o obrázky hezčí. Neváhám a jde se na věc, s dětmi malujeme ještě dnes. Objednáno, obdrženo, úsměv na rtech – zajištěno. Děkuji Vám převelice, že jste daly do pohybu mé i její líce.

Hedvika Vodrášková, Plzeň, ČR 

 
 

 

Představte si, že máte narozeniny. A jako dárek dostanete kabelu. BOŽÍ kabelku a na ní obrázky svého dítěte. Štěpík kdysi namaloval celou naši rodinu. A teď jí mám na kabelce. Když jí nosím, mám pocit, že jsme všichni v daný moment spolu. Je to fajn pocit ???? Byl to nejdojemnější dárek k mým 40. narozeninám.

 Kateřina Vitáková, Radobyčice, ČR 

 
 

 

Obchod i jednání s Vámi bylo prostě SUPER!!! Váš přístup byl profesionální a hodně nadstandartní. Vaše blesková reakce na mnou požadovanou pozdní změnu designu již v průběhu výroby byla opravdu perfektní. Držím Vám palce a přeji ať to co nejdéle vydrží.

 Jiří Čekan, Plzeň, ČR 

 
 

 

Kabelka Lollipop: Dcera je nadšená, do kabelky se jí vejde vše potřebné pro panenky, nebo jiné drobnosti, když vyrážíme na hřiště.. Originální design, který jen tak nějaká holčička mít nebude :).

 

Dominika Hodrová, Lhota,ČR 

 
 

 

Happiness je skvělou volbou. Návrh, který poslaly holky ze SAAN, byl podle mých představ. Ovšem realita předčila očekávání. Krásná čistá ruční práce, navíc módní doplněk s designem, který je jenom na mém batůžku. Vejde se do něj vše potřebné pro mě i pro dceru.

 

Dominika Hodrová, Lhota, ČR 

 
 

 

Nápad dať detským obrázkom ďalší život je úžasný. Páči sa mi, že svet fantázie mojich detí ostane zhmotnený v látkach. Je super, že to ma taký osobný presah – mám niečo milé od detí stále so sebou.

 Veronika Machová, Bratislava, SR
 

 
Zpět do obchodu