O nás

Děti jsou nám inspirací, ruční práce naší vášní, móda naší zálibou. Jako všechny ženy jsme rády výjimečné a jako všechny mámy milujeme výtvory našich dětí. Spojení všech našich vášní, zálib a přání nás dovedlo až sem, ke značce SAAN.

my_dve

Příběh značky SAAN

Náš společný příběh se začal psát už v roce 2013, kdy naše cesty svedla dohromady práce pro nadnárodní strojírenskou společnost v Plzni. Měly jsme štěstí, že náš ženský kolektiv byl skvělou partou a brzy se i z nás staly kamarádky.

V dubnu 2018 se posezení u kávy dvou tehdy již bývalých kolegyň, ale stále věrných kamarádek, změnilo na vášnivou debatu o skvělém nápadu – budeme dělat oblečení pro děti a maminky inspirované obrázky dětí! Poměrně brzy jsme tento nápad přehodnotily a rozhodly se ponechat myšlenku dětských obrázků, ale zhmotnit je do podoby kabelek. Tehdy jsme ani zdaleka netušily, jak dlouhá cesta je před námi a že nás po nějaké době opět přivede nazpátek k naší původní myšlence o tvorbě oblečení.

Jsme šťastné, že vám můžeme představit značku SAAN. Značku plnou radosti, lásky a nadšení. Děkujeme vám, našim klientům, že nám umožňujete realizovat naše sny a zároveň plnit i ty vaše.

Zpět do obchodu